oferty sprzedazy postepowania upaslosciowe publikacje pytania i odpowiedzi

Kontakt

Ireneusz Kaczorek
aka@syntrio.waw.pl

Mirosław Kamiński
m.a.kaminski@syntrio.waw.pl

Dariusz Siewicz
syndyklicencjanr56@gmail.com

Biuro Syndyka
Marzena Borysiak
biuro@syntrio.waw.pl

O nas

Strona internetowa, którą zdecydowali się Państwo odwiedzić w całości poświęcona jest problemom przedsiębiorstwa w kryzysie. Ów kryzys czasem udaje się opanować poprzez sanację, postępowanie naprawcze lub układ z wierzycielami, czasem kończy się upadłością.
Stronę stworzyło trzech aktywnych zawodowo, stale współpracujących ze sobą syndyków z Warszawy: Ireneusz A. Kaczorek, Mirosław A. Kamiński i Dariusz L. Siewicz.
Na jej łamach chcemy podzielić się naszymi doświadczeniami i poglądami, o których będziemy pisać ale nie ukrywamy, iż przy okazji chcemy dowiedzieć się jak z licznymi problemami w postępowaniach upadłościowych radzą sobie koledzy. Deklarujemy także, iż chętnie odpowiemy na pytania nurtujące przedsiębiorców, którzy popadli w kłopoty. Być może w takim przypadku upadłości jeszcze da się uniknąć.
Na stronie będziemy zamieszczać systematycznie nasze oferty dotyczące sprzedaży majątku objętego masą upadłości w prowadzonych postępowaniach, a także ciekawe propozycje ewentualnej współpracy w ramach działalności gospodarczej kontynuowanej w upadłości.

Oferty sprzedaży

Pokaz ogłoszenia z kategorii:
 
wersja do druku
Ogłoszenie numer: 108
Sprzedaż miejsc postojowych w Bydgoszczy przy ul. Inowrocławskiej 70C w postępowaniu upadłościowym Holdingu Budowlanego MGB SA w Warszawie.
Data dodania ogłoszenia: 2017-05-09
Data ważności ogłoszenia: 2017-12-31
Załączniki
operat Bydgoszcz ul.Inowrocławska.doc
regulamin sprzedaży garaży 25.09.2017 ul. Inowrocławska 70C.doc

Treść ogłoszenia:
Miejsca postojowe w garażu podziemnym w Bydgoszczy

Syndyk sprzeda udział 39/160 w hali garażowej o powierzchni użytkowej 4.978 m2 w budynku położonym w Bydgoszczy przy ul. Inowrocławskiej 70 C stanowiący 39 miejsc postojowych w garażu podziemnym.

Cena sprzedaży jednego miejsca postojowego wynosi 6.500,00 PLN netto w rozumieniu Ustawy o VAT.

Oferty należy składać do 15.12.2017r. na adres:

Holding Budowlany MGB SA w upadłości likwidacyjnej
ul. Chrobrego 95
87-100 Toruń

lub

drogą elektroniczną na adres administracja@hbmgb.pl

W razie wyrażenia zainteresowania nabyciem nieruchomości przez więcej niż jedną osobę, syndyk powiadomi o tym fakcie wszystkie osoby zainteresowane i wyznaczy oferentom termin aukcji, w której ceną wywoławczą będzie kwota najwyższa.

Warunki sprzedaży oraz operat szacunkowy zamieszczony jest na www.syntrio.waw.pl a dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 56 623 71 48.
  

SYNTRIO - Doradztwo dla firm w kryzysie.