oferty sprzedazy postepowania upaslosciowe publikacje pytania i odpowiedzi

Kontakt

Ireneusz Kaczorek
aka@syntrio.waw.pl

Mirosław Kamiński
m.a.kaminski@syntrio.waw.pl

Dariusz Siewicz
syndyklicencjanr56@gmail.com

Biuro Syndyka
Marzena Borysiak
biuro@syntrio.waw.pl

O nas

Strona internetowa, którą zdecydowali się Państwo odwiedzić w całości poświęcona jest problemom przedsiębiorstwa w kryzysie. Ów kryzys czasem udaje się opanować poprzez sanację, postępowanie naprawcze lub układ z wierzycielami, czasem kończy się upadłością.
Stronę stworzyło trzech aktywnych zawodowo, stale współpracujących ze sobą syndyków z Warszawy: Ireneusz A. Kaczorek, Mirosław A. Kamiński i Dariusz L. Siewicz.
Na jej łamach chcemy podzielić się naszymi doświadczeniami i poglądami, o których będziemy pisać ale nie ukrywamy, iż przy okazji chcemy dowiedzieć się jak z licznymi problemami w postępowaniach upadłościowych radzą sobie koledzy. Deklarujemy także, iż chętnie odpowiemy na pytania nurtujące przedsiębiorców, którzy popadli w kłopoty. Być może w takim przypadku upadłości jeszcze da się uniknąć.
Na stronie będziemy zamieszczać systematycznie nasze oferty dotyczące sprzedaży majątku objętego masą upadłości w prowadzonych postępowaniach, a także ciekawe propozycje ewentualnej współpracy w ramach działalności gospodarczej kontynuowanej w upadłości.

Oferty sprzedaży

Pokaz ogłoszenia z kategorii:
 
wersja do druku
Ogłoszenie numer: 107
Sprzedaż miejsc postojowych w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 170B w postępowaniu upadłościowym Holdingu Budowlanego MGB SA w Warszawie
Data dodania ogłoszenia: 2017-05-09
Data ważności ogłoszenia: 2017-12-31
Załączniki
operat Bydgoszcz ul.Torunska.doc
regulamin sprzedaży garaży 09.05.2017 ul. Toruńska.doc

Treść ogłoszenia:
Syndyk sprzeda
udział 90/255 w hali garażowej o powierzchni użytkowej 7.512 m2 zlokalizowanej na dwóch kondygnacjach podziemnych w budynku położonym w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 170B stanowiący 90 miejsc postojowych

Cena sprzedaży jednego miejsca postojowego wynosi 8 000,- PLN netto w rozumieniu Ustawy o VAT
W przypadku jednorazowego zakupu większej ilości miejsc postojowych wprowadza się system rabatowy i następujące ceny jednostkowe netto:

a) Zakup 2-10 miejsc cena 7 500,- PLN/jedno miejsce
b) Zakup 11- 20 miejsc cena 7 000,- PLN/jedno miejsce
c) Zakup 21 – 35 miejsc cena 6 500,- PLN/jedno miejsce
d) Zakup ponad 36 miejsc cena 6 000,- PLN/jedno miejsce

Oferty należy składać na adres:
Holding Budowlany MGB SA w upadłości likwidacyjnej
ul. Chrobrego 95
87-100 Toruń
lub drogą elektroniczną na adres administracja@hbmgb.pl
Warunki sprzedaży oraz szczegółowy operat szacunkowy zamieszczony jest na www.syntrio.waw.pl a dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 56 623 71 48.

UWAGA!!!
Punkt II. 1 Regulaminu przetargu ulega zmianie. Oferty kupna można składać do czasu sprzedaży wszystkich oferowanych miejsc postojowych.
  

SYNTRIO - Doradztwo dla firm w kryzysie.